נעים להכיר

שמי אלון גושן,
ואני מדריך לעונג ומיניות מועצמת

עוסק ולומד בתחום המיניות כבר יותר מ-16 שנים.

מגיל צעיר מאוד התעניינתי במיניות, שהייתה נושא פתוח ומדובר בבית שלי.
זה היה נושא מרתק בעיניי, ועם השנים כשידעתי שאני רוצה לבחור מקצוע שיעזור לאנשים, ידעתי גם שאפנה לתחום המיניות, כדי לפתח את התחום האפור והלא מדובר הזה.
בהתחלה חשבתי שאהיה מטפל מיני קונבנציונאלי רגיל, אבל הדרך שלי הובילה אותי לדרכים חדשות, מפתיעות ומענגות במיוחד (פרטים על הדרך והשיטה שפיתחתי תוכלו לקרוא בסעיף של ה”הדרכות מיניות בשיטת “תודעת העונג”).

אלון גושן

שיטה זו קוצרת הצלחה רבה בקליניקה שלי, עם למעלה מ-3,000 מודרכים ומודרכות
באחוזי הצלחה מטורפים של למעלה מ-90%.

מה עוד תרצו לדעת עלי?

מעבר לעבודה שלי בתחום המיניות, גם הבאתי סגנון ריקוד לטיני-חושני לישראל בשם בצ’אטה, פיתחתי ולימדתי אותו וכיום הוא סגנון הריקוד הלטיני הכי פופולארי בישראל.

אני מדריך בינלאומי בבצ’אטה, ואף שפטתי באליפויות העולם השונות בתחום (בנוסף שלחתי תלמידים שלי להתחרות שהגיעו למקומות גבוהים ביותר).

יש לי בית ספר לבצ’אטה בשם "בצ’אטה ניישן" שבו אנחנו מלמדים מאות רקדנים איך לרקוד את הריקוד החושני הזה, ובכך לחזק את הביטחון העצמי שלהם, את החיבור שלהם לחושניות שלהם, ועל הדרך גם להכיר אנשים חדשים בסביבה כיפית ומהנה במיוחד.

מידי פעם אני מחבר בין שני התחומים בסדנת "חיבור רגשי" – שבה אני מלמד טכניקות לחיבור רגשי באמצעות ריקוד.

חוץ מזה אני חולה על פאזלים (מקום שני באליפות הארץ לפאזלים), על שוקולד חלב מעולה של עלית (בלי תוספות), על ספרי פנטזיה, מבוכים ודרקונים (עדיין משחק), ואני גיימר מושבע.

מוזמנים לפתוח איתי שיחה של שעות על גבי שעות על כל אחד מהנושאים האלו.

לימודים וניסיון מקצועי

אני בעל תואר שני בפסיכולוגיה ולמדתי התמחות בטיפול מיני בשני מסלולים נפרדים במקביל (אוניברסיטת בר אילן ואוניברסיטת ת”א).

במקביל עבדתי כמסאז‘יסט רפואי וכמטפל סרוגייט בקליניקה של רונית אלוני, ואף העמקתי את ידיעותיי בעולם הטנטרה ואני בוגר מסלול הכשרת מדריכי טנטרה בשיטת מארג בניהולו של סוג'יי שמש.

בהתחלה צעדתי בדרך הקונבנציונאלית של מטפל מיני כפסיכולוג מהשורה, אך עם זאת, כשהתחלתי את ההתמחות הפרקטית שלי באיט”ם (האגודה הישראלית לטיפול מיני) בבית חולים “רעות” באגף הטיפול המיני, הרגשתי חוסר סיפוק אישי.

ידעתי שלפעמים טיפול מיני קונבנציונאלי, כזה שבו המטפל יושב מול המטופל ורק מדבר איתו ומנחה אותו מה לעשות בזמנו האישי, יכול לקחת שנים על גבי שנים כדי להשיג תזוזות משמעותיות, ואם יש משהו שלמדתי מעבודת הסרוגייט, זה שאין תחליף לחוויה פיזית מעשית שחלה כאן ועכשיו ולמהירות בה דברים נלמדים ומופנמים בה.

לאחר התייעצות עם אנשי מפתח באיט”ם, בחרתי להפסיק את הדרך הקונבנציונאלית בה צעדתי כ-13 שנים, בחרתי להפסיק את ההתמחות והתחלתי לעבוד על פיתוח שיטה שתפיק את המירב מכל עולמות הידע שרכשתי במהלך השנים.

דילוג לתוכן