טרנד השפיכה הנשית
ושתי הדרכים לחוות אותה

אני רוצה לומר משהו מאוד חשוב בנוגע לשפיכה נשית, שנראה לי שהמון גברים ונשים מפספסים.
אני אקדים ואומר שהידע שאני מעניק פה הוא ידע שנרכש לאחר כ-15 שנה במוסדות אקדמאיים, וניסיון קליני מעשי עם למעלה מ-3,000 נשים, אז לא מדובר פה בגבר שמסגביר לנשים, אלא ידע מקצועי שניתן לכם ולכן בהמון אהבה. ❤️
 
.
אני אתחיל בזה שאני מודע לזה שיש טרנד לאחרונה לגבי שפיכה נשית, ואין ספק שזו יכולה להיות חוויה מדהימה אם עושים אותה נכון, אבל זה בסדר גם אם לא חווים אותה לבינתיים. הרבה נשים מגיעות אלי לקליניקה עם ממש תחושה של "אני פגומה" רק בגלל שהן לא שופכות, ואני רוצה לומר שזה בסדר גמור ואתן ממש לא פגומות. אתן מדהימות כפי שאתן, אז תזכרו שהשפיכה היא בונוס מענג אם יש אותה, אבל זה לא חובה, בדיוק כמו אורגזמה. זה שאתן מגיעות ל-95% מהעונג שלכן, ואת ה-5% האחרונים אתן לאו דווקא חוות, לא מבטל את כל ה-95% שאתן כן חוות (כמו שלצערי המון נשים מבטלות). תתרכזו במה שיש ולא במה שאין, והעונג שלכן יעוף עוד יותר. ❤️
.
אישה מתענגת במים. מדמה שפיכה נשית.

 

אז, בנוגע לשפיכה. חשוב לי לציין שיש שתי דרכים לחוות שפיכה נשית – הדרך הרגשית והדרך המכנית, ולצערי הרב, רוב הנשים שאני נתקל בהן שמתפארות בפני על השפיכה שהן חוות, חוות אותה מהפן המכני ולא הרגשי, ואני אסביר. אני לא אכנס לזה מבחינה אנטומית, אבל יש איזור בגוף שבו השפיכה הנשית "מאוחסנת", וגברים רבים גילו שאם מרביצים לאיזור הזה מספיק זמן, הנוזל שהיה שמור באיזור הזה, פשוט נפלט החוצה. משהו כמו משה שהכה בסלע ויצאו ממנו מים. עם זאת, התהליך הזה הוא מאוד מכני, ומה שהוא גורם לאישה להרגיש נע בין כלום ("היי, יש מים שיוצאים ממני") לבין תחושת הקלה שנובעת משחרור המים, תחושה שגם מרגישים אחרי שעושים פיפי שהצטבר לו במשך הרבה זמן.
.
הדרך השנייה לחוות את השפיכה הנשית היא דרך מאוד רגשית. האישה מרגישה עונג שמתחיל להצטבר לה בגוף, והעונג הזה גדל, וגדל וגדל עד שהיא פשוט מרגישה שהיא לא יכולה להכיל יותר את כל העונג הזה, ואז היא מתפוצצת באורגזמה עוצמתית ומאוד רגשית – הרבה פעמים האישה תתחיל לבכות או תרגיש את כל הגוף שלה מתמלא ברגש עוצמתי, זרמים מחשמלים ומענגים יתחילו לרוץ בכל גופה, היא תרגיש גלים של חום מענג, כיווצים מענגים, הרגליים פתאום יתחילו לרעוד בלי שליטה מעונג, הן ירגישו סאטלה מענגת בראש ולפעמים אפילו תחושת ריחוף, ויחד עם כל זה, הגוף פשוט ישפריץ החוצה את השפיכה הנשית.
.
מאוד חשוב להבין שאפשר להגיע לאישה, שהיא בכלל לא מגורה ולא טעונה בשום אנרגיה מינית, להכניס אצבעות לתוכה ותוך כמה שניות בודדות לגרום לה לחוות שפיכה. המים יצאו, אבל בין זה לבין תחושת העונג שתיארתי בדרך השנייה, אין שום קשר, ולצערי הרב, הרבה מהגברים והנשים שאני מדבר איתם, מעניקים או חוות את הדרך הראשונה.
.
אז, איך אפשר בכל זאת לתרגל את נושא השפיכה בצורה שהיא תרגיש אורגזמתי ומענגת בטירוף, במקום סתם שיחרור של מים? זה אחד התהליכים שאני מלמד בקליניקה שלי, אז כמובן שמוזמנים להגיע כדי ללמוד את זה כמו שצריך, אבל אני אתן לצד המעניק טיפ קריטי ולצד המקבל טיפ קריטי, שיוכל לעזור לכם כבר מעכשיו לעשות שינוי בתחושתיות של השפיכה.
.
נתחיל בצד המעניק. דמיינו את הגוף של האישה שמולכם כמיכל גדול עם קיבולת מסויימת של עונג. המיכל הזה לאט לאט מתמלא באנרגיית עונג, אבל הכפתור לשיחרור המיכל לתוך גוף האישה, נמצא בידיים שלכם. האם תעדיפו ללחוץ על הכפתור ישר על ההתחלה, כשהמיכל עוד ריק ברובו, או תעדיפו שהמיכל יהיה מלא עד גדותיו, לפני שתשחררו אותו לתוך גופה של בת הזוג שלכם? רוב הגברים יעדיפו את המיכל המלא, אבל רבים מהם פועלים בדיוק אחרת. הם ימהרו לגרום לבת הזוג שלהם לגמור, ירוצו ללחוץ לה על הכפתור המכני של השפיכה, ואז היא תחווה עונג, אבל קטן בהרבה מאשר אם הם היו טורחים למלא את כל המיכל. משחק מקדים לא באמת מקבל מספיק את המקום הקריטי שיש לו בעונג. רבים חושבים שמדובר בסתם משחק או בסתם בונוס נחמד, אבל לפי המשחק המקדים, או מה שאני קורא לו "שלב ההטענה האנרגטית", תקבע האורגזמה של האישה. אם אני אדאג למלא לה את המיכל כמה שרק אפשר מבלי לרוץ לגירויים הסופיים של חדירה של איבר או אצבעות, מין אוראלי, מין אנאלי וכו', כשאני כבר אגיע לגירויים הסופיים האלו, הפרטנרית שלי תעוף לחלל. תעשו ניסוי – בתיאום עם הפרטנרית שלכם, שימו שעון על 30 דקות שבהם אתם מענגים לה את כל הגוף *פרט* לאיברי המין (ולא, מסאז' רקמות עמוק זה לא העונג הנכון), ורק לאחר מכן תתחילו לענג אותה באיברי המין. תראו איך זה ירגיש לה, ויותר מזה – תראו איך זה ירגיש *לכם*, כי גברים מזניחים לעצמם את האורגזמיות שלהם בכך שחושבים שרק האיבר שלהם מענג אותם).
.
לצד המקבל יש תפקיד לא פחות חשוב, וזה לקבל. לא הרבה יודעים איך לקבל. לקבל זה לא אומר לשכב שם כמו גופה, לחכות שמשהו יקרה ובינתיים לחשוב על העבודה והילדים, אלא זה אומר להתרכז בתחושות המענגות שאני מרגישה כרגע בגוף שלי. זה אומר ממש לחפש בצורה אקטיבית את העונג שיש בגוף, וכשאני אומר "עונג", אני מתכוון לחפש איפה אני מרגישה משהו שמגרה אותי, מעורר אותי וכו', ולא איפה משהו "נעים" לי, "כיף" לי, "נחמד" לי. זה משהו קריטי ש-99% מהאנשים נופלים עליו, אבל זה כבר לפוסט אחר או לכשתגיעו לקליניקה שלי. חפשו איפה התחושה הזאת שיש לכן כרגע בגוף מגרה אתכן, ואז אתן גם תמצאו אותה והיא תוכל להתחיל לגדול לכן בגוף יותר ויותר עד שתגיעו לפיצוץ מענג במיוחד בכל הגוף והנשמה.
.
זהו לבינתיים.
תזכרו – כולן יכולות לחוות את זה אם הן רק ירצו, אבל זה בסדר גמור גם לא לרצות או לא לחוות.
שפיכה נשית/אורגזמה – זו לא המטרה.
העיקר זה העונג.
כל השאר יגיע כבר לבד.

 

אלון גושן

מרצה ומדריך לעונג ומיניות מועצמת

דילוג לתוכן