הטענת אנרגיה מינית

אחד הגורמים הכי קריטים המשפיעים על היכולת שלנו לחוות עונג הוא נושא הטעינה האנרגטית. הרבה אנשים ששומעים את הביטוי הזה ישר מתכווצים כי הם חושבים שמדובר בשטויות של אנשי רוח, אבל בגלל שאני מגיע מכל העולמות (גם המדעיים וגם הרוחניים) ואני יודע עד כמה זה חשוב, אני אנסה לתרגם את המונח הזה לשפה מובנת ופשוטה.

Image by Freepik

דמיינו אדם שיושב מול טלויזיה בזמן הפסקת חשמל והוא לוחץ על הכפתור להדלקת הטלויזיה והיא לא נדלקת. הוא לוחץ שוב על הכפתור, הפעם יותר חזק והיא עדיין לא נדלקת. כמה ניענועים, מכות קטנות, ועדיין כלום לא קורה. בשלב הזה האדם מתחיל להאשים את הטלויזיה בכך שהיא לא נדלקת ואז הוא מאשים את השלט, בכך שהוא לוחץ הכפתור הנכון ובכל זאת זה לא עובד, ולפעמים הוא אפילו יטיל ספק בעצמו שאולי הוא לא לוחץ על הדבר הנכון.
זה לא משנה כמה פעמים האדם ימשיך ללחוץ על הכפתור, כפתור שבנסיבות אחרות היה עושה את הפעולה כמו שצריך.
הדבר היחידי שהאדם צריך לעשות זה להרים את המתגים שנפלו בארון חשמל ולהזרים אנרגיה לתוך המערכת ואז השלט יעבוד כמו שצריך והטלויזיה תדלק.
גוף האדם בנוי בדיוק באותה צורה. דמיינו את גוף האדם כמכונת חשמל. המכונה הזו, ככל שהיא מקבלת יותר אנרגיה כך היא פועלת בצורה אפקטיבית יותר. יש לנו יכולת לחוות דברים מדהימים אבל רק אם נהיה טעונים באנרגיה מינית.
גם חוסר באנרגיה הוא משהו שמאוד מורגש בגוף. יצא לכם פעם שמישהו נישק אתכם בצוואר וזה ישר גרם לצוואר שלכם להינעל ולא לאפשר גישה לצוואר, גם אם מנטאלית רציתם בזה?  או שמישהו נוגע לכם באיזור איברי המין וזה ישר מקפיץ אתכם או מדגדג אתכם?   כאשר רמות האנרגיה המיניות בגוף נמוכות, היכולת שלנו לחוות עונג מגירויים שונים, קטן. למעשה, רוב הסיכויים שבמקום לחוות עונג, נחווה תחושות שליליות או במקסימום ניטראליות. הרבה אנשים, גברים ונשים כאחד, מגיעים אלי לקליניקה ומספרים לי על כך שכשנוגעים להם בגוף באיזורים אינטימיים, זה מרגיש להם כאילו עכשיו נגעו להם במרפק או באיזור חסר תחושה אחר, וברגע שהראיתי להם איך להטעין את הגוף, לאותו מגע בדיוק היה אפקט פי כמה וכמה יותר עוצמתי.
האנרגיה הזו יכולה להתבטא בגוף שלנו בדרכים רבות. ייתכן ונרגיש אותה כצמרמורות מענגות שזורמות לנו בגוף, ברעידות מענגות לרוב באיזור הירכיים ורגליים אבל לא רק, בכיווצים מענגים באיזור הבטן והחזה, בחום מענג בכל הגוף, בתחושה ממשית של אנרגיה וחשמל שזורמים לנו בגוף, תחושה שלרוב מתחילה בידיים או ברגליים ומשם זורמת לכל הגוף, רגישות מוגברת לכל מגע בכל איזור ואיזור בגוף, ועוד. 
 
מעבר לכל הנאמר כאן, אחד האפקטיים המידיים של הטעינה באנרגיה המינית, זה ההשפעה על החשק המיני. אחת הבעיות היותר נפוצות שקיימות אצל אנשים זה אובדן החשק המיני, ואחד התרגילים שאני אוהב לעשות כבר במפגש הראשון אצלי בקליניקה, זה לבקש מהאדם שמולי לנשום בדרך ספציפית ולנוע בדרך ספציפית, בצורה מלאכותית בלבד. תוך דקה מהרגע שהאדם מתחיל לעשות את זה, הוא פתאום מתחיל להרגיש משהו מתעורר בתוכו, ותוך כמה דקות נוספות, עוררות מינית עוצמתית מתעוררת, ונשים רבות מתארות שהן מרגישות שהן פתאום רטובות והיו רוצות שבני הזוג שלהן יהיו לידן ויחדרו אליהן, וזה כאמור רק מלנשום ולזוז בצורה ספציפית, ועוד בלי שבכלל היה מגע כלשהו, וזו רק ההתחלה. 
 
האנרגיה המינית שלנו היא גם אנרגיית החיים שלנו, וברגע שהאנרגיה הזאת נטענת, הצורה בה אנחנו חווים את העולם משתנה – פתאום צבעים בוהקים יותר, אנשים מחייכים יותר, דברים מסתדרים לנו בצורה טובה יותר. הייתה לי מודרכת שהייתה אצלי בפגישה ומאוחר יותר באותו היום הייתה לה פגישה עם משקיעים בחברה שלה, פגישה שהיא הייתה צריכה להיות בה מאוד רצינית ומכובדת. אחרי שהיא נטענה באנרגיות שיא בסשן אצלי, היא הגיעה לפגישה הרצינית כולה מחוייכת ואנרגטית, הפכה את הפגישה למשהו הרבה יותר שמח וזורם, ולבסוף גם קיבלה את מה שהיא רצתה מהפגישה.
 

האנרגיה המינית הזו, נטענת במספר דרכים שונות: 

היא יכולה להטען ע"י נשימה.

ע"י תנועה.

ע"י קולות.

ע"י מחשבות.

ע"י סוגי מגע שונים.

אני לא אתחיל לפרט כאן יותר מדי על איך בדיוק האנרגיה נטענת (מוזמנים אלי לקליניקה בכיף), אבל אני כן אגיד דבר אחד משמעותי שמחבר בין כל האלמנטים השונים, וזה תגובתיות. כשאנחנו מאפשרים לעצמנו לנשים מהפה בצורה עמוקה, להתפתל כתגובה למגע שנוגעים בנו, להשמיע קולות, להתמקד בתחושה שיש לנו בגוף של המגע שנוגעים בנו – הגוף שלנו יתחיל להיטען בצורה ניכרת. הרבה אנשים עוצרים את התגובתיות שלהם בגלל כל מיני סיבות (איך שגידלו אותנו, אמונות לגבי עצמנו וכו'), ולא מבינים שהם עוצרים לעצמם את הטעינה האנרגטית ופוגעים בצורה קשה בתחושות העונג שלהם.
יותר מזה,יש יותר מדי אנשים שאוהבים לדלג על המשחק המקדים, אותו מגע שמטרתו היא להטעין את הגוף באנרגיה המינית, כדי שכשיגיע המגע באיברי המין הם יהיו "דולקים" מאנרגיה כמו אורות חנוכה/חג מולד, ואז העונג יהיה הרבה יותר עוצמתי וגם האורגזמות העוצמתיות יהיו הרבה יותר נגישות. כשאנחנו בוחרים לדלג על שלב הטעינה וישר לעבור ללחוץ על הכפתורים בשלט, מה הפלא שברוב המקרים השלט לא יעבוד כמו שצריך, בטח שלא בכל הפוטנציאל שלו?
 
אם יש דבר אחד שהייתי יכול לומר שישנה את החוויה המינית של כל אדם באשר הוא, זה נושא הטעינה של האנרגיה המינית. לכו תחקרו את זה, תשחקו עם זה, תראו את ההבדלים הקטנים, תשימו לב לתחושות הגוף שלכם ונסו לראות אולי עד היום הסתכלתם לא נכון במה שקורה לכם בגוף, ותתחילו לחפש את האנרגיה הזאת שמתעוררת לכם בגוף. 
אני מבטיח לכם שברגע שתחוו את זה, אתם תבינו כמה עוצמתי הגוף שלכם ומה פוטנציאל העונג שאתם יכולים להגיע אליו. חקירה מענגת. ❤
אלון גושן
מרצה ומדריך לעונג ומיניות מועצמת
מחשבה יוצרת מיניות

הרשמו לקבלת פרטים
על מפגש הטענת אנרגיה מינית
ללא התחייבות להמשך תהליך

דילוג לתוכן